DermoXENi projekt

DermoXEN on uuenduslik projekt intiimhügieeni vallas, millega kaasneb täielik pühendumine: alates vaid Euroopa tarnijailt pärineva tooraine päritolu analüüsist, selle valikust (puhtuse, kvaliteedi ja toksikoloogilise profiili alusel) ja lõpetades toimeainete täiusliku sünergia saavutamisega lõpptootes.

DermoXEN on Ekuberg Pharma pideva pühendumise tulemus – uued projektid, uurimistöö, arendus ja hindamine tagavad kõigi maailma naiste ohutuse ning heaolu. Kõik tooted on läbinud ranged in vivo ja in vitro analüüsid dermatoloogide ning günekoloogide järelevalve all koos dermatoloogilise kontrolliga, in vitro kumulatiivse nahaärrituskatsega rekonstrueeritud inimepidermise mudeliga ja rekonstrueeritud mudeliga inimtupe epiteelil, nikli ja teiste raskemetallide sisalduse analüüsiga ning muude spetsiifiliste katsetega.

DermoXENi projekti iseloomustavad ennekõike ettevõttele igal tasemel omane sotsiaalne eetika : täieliku lugupidamisega iga inimese vastu ja tänu igapäevasele suhtlemisele meditsiinivaldkonna ekspertidega pühendab DermoXENi meeskond end eetiliselt, vastutustundlikult ja konkreetselt täiel määral kogukonna tervisele.

Koostöös dermatoloogide ja günekoloogidega

Partnerluses ülikoolide ja uurimiskeskustega

Eetiline ja sotsiaalne vastutus

Mitmele suunale keskendunud lähenemine ja spetsiifilisus

Igapäevane kliendikesksus

Järjepidevad ohutute ja tõhusate lahenduste otsingud